BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Automobilių technologijos nėra tikrai amžinos. Net ir ką tik pagamintas ar iš salono nupirktas automobilis su aukščiausiomis technologijomis nėra apsaugotas nuo gedimų. Todėl periodiškas lankymasis servise transporto priemonių savininkams duotų tik naudą, nes būtų išvengta gedimų, kurie būtų rasti ankščiau kol jie pakenkė automobiliui. Tad autodiagnostikos įranga gali padėti jums nesugaišti laiko ir neišleisti daugiau pinigų.

Kas yra autodiagnostika?

Kompiuterinė automobilių diagnostika - remontuojant šiuolaikinius automobilius, tai yra pirmasis žingsnis, kurį pasirenka serviso mechanikai. Autodiagnostika yra procesas, kurio metu prie automobilio valdymo bloko, dar kitaip vadinamo borto kompiuteriu, prijungiama autodiagnostikos įranga, kuri parodo kaip veikia automobilio mechanizmai, ar yra gedimų ir defektų, gali nuskaityti gedimų kodus ir panašiai. Šie prietaisai leidžia nuskaityti automobilio elektronikos dalių sutrikimus, o kadangi šiuolaikiniuose automobiliuose elektronikos yra gausybę, tai pamatyti galima tikrai daug ką. Nuo variklio gedimų, oro pagalvių sistemos, saugos sistemų, vairavimą lengvinančių sistemų iki tokių dalykų kaip automatinės greičių dėžės defektai.

Diagnostika nėra remontas

Pasitaiko klaidingai manančių, kad atlikus kompiuterinę diagnostiką, visos problemos automobilyje pasitaisys, tačiau tai yra ne tiesa. Reikia atskirti sąvokas kompiuterinė diagnostika ir remontas. Kompiuterinės diagnostikos metu serviso mechanikas išsiaiškina koks yra gedimas ir kurioje vietoje. O jau remonto metu mechanikai pakeičia arba suremontuoja automobilio detales. Taigi, autodiagnostikos įranga yra reikalinga tam, kad atlikti kompiuterinę diagnostiką ir rasti gedimą automobilyje, o jau remonto metu serviso mechanikai pašalina atsiradusias problemas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite