BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Daugelis servisų galvoja kaip efektyvinti jų darbą, todėl ieškosi įrangos, kuri padėtų jiems pasiekti geriausius rezultatus per trumpiausią laiką. Tokios įrangos, kuri pagerintų darbo našumą, yra nemažai, tačiau šiame straipsnyje kalbėsime automobilių kompiuterinės diagnostikos įranga.

Šios įrangos pagalba galima greitai atrasti gedimus automobiliuose, tačiau tik tokius, kurie liečia elektromechaninę dalį. Mechaninės dalys turi turėti jutiklius, kurių paskirtis yra ta, kad perduotų informaciją apie tam tikrą automobilio mechanizmo veikimą. Tarkim ar mechanizmas veikia tinkamai, ar nėra kokių nors darbo nukrypimų ir panašiai.

Serviso mechanikas prijungęs diagnostikos įrangą gali greitai rasti gedimą automobilyje ar kitoje transporto priemonėje. Šie prietaisai yra prijungiami prie borto kompiuterio, kuriame saugoma visa informacija iš jutiklių. Todėl prijungta diagnostikos įranga nuskaito visą šią informaciją, kurią gali matyti serviso mechanikas. Todėl serviso mechanikui nebereikia išklausinėti transporto priemonės turėtojo apie gedimo pobūdį ir vėliau pačiam spėlioti koks tai visgi yra gedimas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite