BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Chip tuning įranga yra skirta tam, kad atlikti automobiliui čipavimą. Šio proceso metu prijungti prietaisai programuoja ECU. Šio proceso rezultatas yra tas, kad padidėja variklio galia ir sumažėja kuro sąnaudos. Mūsų įmonė gali Jums pasiūlyti vieną geriausių pasaulyje DimSport chip tuning įrangą. Mes galime pasiūlyti šią DimSport įrangą: DimSport New Genius; DimSport Race Evo; DimSport New Trasdata ir Dyno Race 2WD. Trumpai apie produkciją:

  • DimSport New Genius - chip tuning, ECU programatorius, diagnostikos prietaisas. Dirba su lengvaisiais automobiliais, sunkvežimiais, motociklais, agro technika, vandens transportu. Atskiras prietaisas su savo liečiamu ekranu. Atliekantis visas programavimo ir čipavimo funkcijas.
  • DimSport New Trasdata - unikalus chip tuning sferos prietaisas palaikantis visus įmanomus mikroprocesorius, naudojamus bet kokio tipo automobiliuose ir apskritai transporto priemonėse. Prietaisas yra skirtas nuskaityti ir programuoti tokiomis funkcijomis kaip JTAG, BDM ir BOOT mode’ais.
  • Race Evo - DimSport sukurta programinė įranga, kuri turi tris skirtingas versijas. STANDARD, PLUS ir FULL leidžia optimizuoti ir perkalibruoti variklio veikimo parametrus esančius pagrindiniame ECU kompiuteryje. Atliekamos funkcijos yra ypač supaprastintos vartotojui ir yra intuityvios.
  • Dyno Race 2WD - variklio galios tikrinimo stendas (yra 3 modeliai). Esant reikalui turime variklio galios patikrinimo stendų ir 4WD, sunkvežimiams, motociklams, traktoriams, kartingams ir t.tDėka ergonomiško dizaino ir vartotojui patogaus naudojimo, tai yra praktiškai idealus stendas kiekvienai dirbtuvei siekiančiai praplėsti savo paslaugų ribas, bei tiems kas nori išbandyti savo darbo našumus ir tikslumus tiesioginiuose TEST DRIVE bandymuose.
Daugiau apie DimSport chip tuning įrangą bei kitą serviso įranga - http://bds.lt/

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite