BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kadangi automobilių parkas Lietuvoje vis didėja, o senų automobilių taip sparčiai nemažėja, tai natūralu, kad automobilių servisų reikia daugiau. Todėl tie, kurie puikiai žino automobilių remonto subtilybes ir mato laisvą nišą, nori užsiimti šia, jiems patinkančia, veikla ir patys pradėti verslą. Tačiau yra ir tokių, kurie šioje veikloje nėra dirbę ir nedaug nusimano, todėl šį maža straipsnį jiems ir skirsime, kuriems serviso įranga dar yra nauja sfera ir daug žinių neturi.
Pradžioje reikia įsivertinti kokias pagrindines paslaugas teiksite, kadangi pagal tai reikės įvertinti kokios įrangos jums reikės. Galbūt jūs tik keisite automobiliams ratus, todėl jums būtiniausia įranga bus padangų montavimo įranga bei ratų balansavimo staklės. O galbūt jūs dirbsite tik su kėbulo remontu, tada jums reikėtų kėbulų tiesinimo įrangos ir dažymo kameros. Tačiau jeigu teiksite pagrindines automobilių remonto paslaugas, tada jums reikės daug daugiau serviso įrangos, kad klientams galėtumėte teikti visapusiškas paslaugas.
Žinoma, jeigu teiksite įvairias automobilių remonto paslaugas, tai jūsų servisas turėtų daug potencialių klientų, kadangi ankščiau minėtos sferos yra labai siaurus ir klientų būtų mažiau. Tad pradžioje įvertinkite ką jūs geriausiai išmanote ir kurios sferos kokybiškiausias paslaugas jūs galite suteikti. Tad nuo šio dalyko ir pradėkite galvoti kokia įranga jums būtų reikalingiausia.
Įvertinkite ir savo turimą biudžetą. Tas svarbu tada, kai pinigų nenorima daug skirti, tačiau servisą reikia įsikurti nuo nulio. Tad reikia atsirinkti kokia serviso įranga pradžioje būtų reikalingiausia ir nusipirkti tokią, kuri būtų kokybiška, gera, ilgaamžė ir būtų su ja patogu dirbti.


Taip pat įvertinkite kiek reikės atitinkamos įrangos. Kaip pavyzdžiui, jeigu dirbsite ne vienas, tada jums reikės antro keltuvo arba antro įrankių komplekto, tokių kaip raktai, pneumatiniai aparatai ar kitokia įranga. Jeigu reikės antrojo keltuvo, tada turės būti didesnės patalpos. Tad pradžioje įvertinkite ne tik ar tai yra auganti rinka, tačiau ir tokius dalykus kiek reikės pinigų tam, geografinę vietą ir kitus dalykus, kurie yra svarbūs naujai verslo pradžiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite