BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Suslėgtas oras šiais laikais yra naudojamas įvairiems darbams atlikti, oro kompresoriai tinkami visų transporto priemonių servisuose, žemės ūkio technikoje, statybose, šaldymui ir daugelyje kitų sferų. Tačiau ar kada nors pagalvojote kaip vyksta visas procesas ir kaip iš viso susidaro suspaustas oras? Turbūt visiems yra girdėtas terminas oro kompresorius, tačiau ne visi tiksliai žino šio daikto paskirtį. Būtent oro kompresoriai ir suslegia orą, kuris yra naudojamas kasdieniuose darbuose.

Pačių kompresorių įvairovė yra labai plati: sraigtiniai kompresoriai, stūmokliniai kompresoriai, kompresoriai su diržine pavara ir kiti. Kompresoriai taip pat gali būti skirstomi ir pagal galingumą, didelėms įmonėms, kurios prijungia daugiau įrankių prie jų, reikalingi galingi, kitiems užtenka ir silpnesnio. Žinoma, kuo galingesnis prietaisas, tuo jis yra brangesnis, kuo silpnesnis - tuo pigesnis.

Kompresorius yra toks įrenginys, kuris panaudodamas elektrinį variklį suspaudžia talpoje orą. Tam, kad kompresoriai nereiktų dirbti nuolatos, visas suspaustas oras yra kaupiamos šalia primontuotoje plieninėje talpykloje. Todėl tokių būdu kompresorius įsijungia tik tada, kai reikia, kitaip sakant esant butinybei, kad palaikytų reikalingą slėgį talpoje. Tad jeigu jums reikia mažesnio suspausto oro, tai jums užtektų ir mažesnės talpos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite