BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Automobilio ar kokio nors kito automobilio čipavimas vyksta tada, kai yra prijungiama chip tuning įranga ir yra perprogramuojamas ECU. Rezultatas to būna tas, kad padidėja variklio galia, sumažėja kuro sąnaudos ir dėl sumažėjusių kuro sąnaudų sumažėja išmetamųjų dujų kiekis.

Vieniems automobiliams galima pasiekti vienokį efektą, kitiems kitokį. Viskas priklauso nuo esamos variklio galios, kokį kurą naudoja variklis, ar automobilis yra su turbina, ar be. Didžiausią efektyvumą galima pasiekti dyzeliniams automobiliams ir tiems automobiliams, kurie turi turbinas. Kadangi gamintojai palieka atitinkamus rezervus ir juos išnaudojus galima pasieki geresnių rezultatų.

Kuro sąnaudų sumažėjimas priklauso nuo vairuotojo vairavimo stiliau. Jeigu vairavimo stiklius po chip tuning‘o nepasikeitė, tai kuro sąnaudos išlieka tos pačios arba neženkliai sumažėja. Tačiau atlikus chip tuningą pasikeičia automobilio galia, manevringumas, dinamika, todėl dėl padidėjusios galios savaime norisi greičiau įsibėgėti ir važiuoti. Tačiau dėl pagerinto variklio kuro sudeginimo, tam pačiam atstumui, kuro yra sunaudojama mažiau. Pagerėja kuro sunaudojimo efektyvumas ir tai yra didžiausias chip tuning privalumas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite